Objednávkový systém

Pro bezproblémový chod objednávkového systému doporučujeme používat prohlížeč Google Chrome.

Objednávky doporučujeme provádět na klasickém počítači (nikoliv z tabletu nebo z mobilu).

Jak dlouho trvá výroba obrazu?

Standardní výrobní doba obrazu je 5 pracovních dní od přijetí objednávky.

Pro objednávky obrazů v akci nebo před Vánoci platí dodací doba až 12 pracovních dní.

Po provedení objednávky obdržíte kopii Vaší objednávky na email. Tato rekapitulace slouží jako potvrzení o přijetí zakázky ke zpracování.

 

Jak objednat?

 

Jednoduše! V našem objednávkovém systému vyplňte kontaktní údaje, nahrajte fotografii a zvolte plátno, zvolte formát a nyní můžete přidat další obraz do objednávky nebo objednávku dokončit. Na email obdržíte rekapitulaci objednávky s náhledem. :-)

 

V případě, že se Vám nedaří objednat obrazy přes objednávkový systém, můžete svoji objednávku zaslat na email: objednavky@fofr-obrazy.cz .Do objednávky uvádějte vždy: Jméno, ulici, psč, město a telefon + informaci jaký formát obrazu a jaký typ plátna. U objednávek zaslaných mimo náš objednávkový systém si dovolujeme upozornit, že je účtován poplatek 39, - CZK/zakázka.

Fofr-obrazy.cz - Český výrobce obrazů na plátně

Obsah těchto stránek je chráněn autorským zákonem. Jakékoli kopírování, další zveřejňování a šíření jakýchkoli textů, obrázků, fotografií, zdrojových kódů nebo jiných částí webu je bez písemného souhlasu a vědomí autorů zakázáno. Všechna práva vyhrazena.

Třizebry.CZ s.r.o., IČ: 03827186. Všeobecné obchodní podmínky